Kredi Kartında Taksit Atlatma ve Taksit Erteleme

Kredi kartı borcunuzun yükü gün geçtikçe artmakta ve ödeyememe … kavuşuyorsunuz kredikartı ödememek veya asgari ödeme sorun mu var ?bırakın gecikmeye girmesin taksitlendirelim yada ödeyelim kurtulun rahat rahat sorunsuz işinize bakın istanbul’da iseniz ister yanınıza ister yanımıza gelin taksitli kredi kartı veya asgari ödemesini yapalım yada tamamını borç kurtulun atlatın… kart atlatma

BU TELEFON NUMARASI SADECE KREDİKARTI ATLATMA, TAKSİTLENDİRME, ŞİRKET KREDİKARTLARINI ATLATMA,TAKSİTLENDİRME YAPILANDIRMA İÇİNDİR HARİCİ ARAMAYINIZ….

yakup finans  0507  838 99 56 

 

yakup finans  0507  838 99 56  

BU TELEFON NUMARASI SADECE KREDİKARTI ATLATMA, TAKSİTLENDİRME, ŞİRKET KREDİKARTLARINI ATLATMA,TAKSİTLENDİRME YAPILANDIRMA İÇİNDİR HARİCİ ARAMAYINIZ….

 

Önemli Not :
BU SİTE SADECE BİLGİLENDİRME VE REKLAM AMAÇLIDIR. PARASAL HİZMET VERMEYE YETKİLİ DEĞİLDİR. Firmamız yasal kredi çıkartmaya çalışan bir finans şirketidir,bankadaki kurallar, şartlar geçerlidir. senetle para verilmez, gecikmesi olan, takibi avukatlık olana kredi çıkartılmaz, önden para istenilmez olma veya olabilme imkanı olan kişilere kredi hizmeti verilir iletişimdem ulaşınız…
Siteden yorum yazan, arayan, mail atan önden para isteyen yada krediniz hazır diyenlere itibar etmeyin kesinlikle para göndermeyiniz.Firmamız oto al sat, emlak alsat, kredi danışmanlığında her hizmetimizde  firmamız fatura kesmek zorundadır.
Paylaşımlar tüm bankaların ve kuruluşların paylaşımlarıdır.Bankalardan  kendiniz veya kuruluşlara kendiniz başvuru yapmalısınız, firmamız sadece danışmanlık hizmeti verir bankalarla ve kuruluşlarla bağımız yoktur.
Firmamız finansal hizmetleri aracılık ve danışmanlık hizmeti vererek sizlere yardımcı olmaktadır.
syg

kredimbenim hakkında

Firmamız 2015 yılında kurulmuştur. Finans / emlak / oto ve e ticaret danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Ana şubemiz tuzla'da olup şişli - kadıköy- alibeyköy- beylikdüzü hizmetler sağlamaktayız. firmamıza 0850 969 72 12 ve 0533 924 20 76 nolu numaralardan ulaşabilirsiniz. kredimbenim finansal hizmetler olarak '' kredimbenim '' markası altında kredi danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir