ÖNEMLİ DUYURU !…..

Değerli müşterilerimiz; !!!!!!
Sayfamız Kredi başvurusu toplamak için ana duvarda iletişim bilgilerinizin paylaşıldığı bir alan değildir.Ana sayfada iletişim paylaşmanız bilgilerinizin güvenliğini tehdit etmektedir.

Başvurularınız için https://kredimbenim.wordpress.com/iletisim üzerinden veya facebook sayfamız veya BU SAYFAMIZ’DAN mesaj bölümünü kullanmanız gerekmektedir.

Ana duvara yazılan yorumlar herkese açık olduğundan dikkaten kaçmakta ve cevap vermekte gecikebilmeyiz. Kredi dolandırıcılığı malesef ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır.

Ön ödeme isteyen, veya sizi telefonla arayıp krediniz onaylandı bunun için …. hesaba para yatırmanız gerekmektedir gibi söylemlerle sizden para talep eden kişi veya kurumlara itibar etmeyin.

Kredi kullandırım hakkı sadece ve sadece bankalara aittir. Sadece doğru başvuru ve doğru danışmanlık diye bir şey vardır.

Kredinizi bankada tanıdıklarımız var hallederiz gibi söylemler kesinlikle ve kesinlikle doğru değildir.

Daha sonra üzülmemek için dikkatli olalım. Uyarmak bizden

!!! 0533 924 20 76 veya 0850 969 7212

 

KESİNLİKLE PARANIZ  HAZIR, KREDİNİZ HAZIR , ÖN ÖDEME İSTEYENLER VEYA NOTER MASRAFI GİBİ KELİME KULLANAN SİTEDEN ARIYORUZ YADA PARA İSTEYENLERE İNANMAYIN KESİNLİKLE BİZİMLE BAĞIMIZ YOKTUR FİRMAMIZ DANIŞMANLIK FİRMASI OLUP ELDEN PARA VEREN KURULUŞ DEĞİLDİR SADECE DANIŞMANLIK YAPIYORUZ… KİMSE İNANMASIN LÜTFEN DİKKATLI OLUP SAYFADA NUMARA BIRAKIP ARAYANLARA İNANMAYINIZ.

‪#‎kredimbenim‬

Similar Posts
HATAY REYHANLI’DAN İcralık emekliye %100 kredi sağlanır 2021 #emekliyekredi 2021
en uygun 36 ay vade ile emeklilere kredi bizden , icralık emeklilere kredi çıkartılır mı ? evet çıkartılır … borçlarınızı...
HATAY KIRIKHAN’DAN İcralık, Kara Liste Bile Olsa Emekliye %100 Müşteri Memnuniyeti 2021
İcralık, Kara Liste Bile Olsa -emekliye  %100 Müşteri Memnuniyetiİcralık Emekliye Kredi , Hacizlik Emekliye Kredi , Emekliye Kredi , Takiplik...
HATAY SAMANDAĞ’DAN Emekli Kredisi Sorunlu Kredi | Hacizli İcralık Emekliye Kredi 2021
İZMİR Emekliye kredi Çıkartılır ,en uygun 36 ay vade ile emeklilere kredi bizden , icralık emeklilere kredi çıkartılır mı ?...

1 Comment

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website