Bankadan Kredimi Alamıyorsunuz ! Gayrimenkul Rehinli Paranız Hazır

ipotekli para verenler

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanın, yüksek tutarlı nakit ihtiyacınızı uzun vadeler ile ödeyin! İhtiyaç kredilerinin yetersiz kaldığı yada bize uygun olmadığı durumlarda alternatif kredi seçeneklerimiz mevcuttur. 0533 924 20 76 veya 0850 969 72 12 kredimbenim…

Banka Kredisi mi alamıyorsunuz, gayrimenkulunuz, eviniz ,konutuz var acil paramı lazım Kredimbenim kendi bünyesinde bankasız para veriyor.

Gayrimenkul ( ev- konut )  tapulu yerinizi – satış opsiyonlu rehinle  minimum 6 ay vade ile maximum 36 ay vadeli  faizle  size nakit sağlıyor ( komisyon %10 ve tapu işlem tutardan düşülür)

İpotekli nakit kredi, bir şirket ya da bireyin her türlü ihtiyacına yönelik ihtiyaç duyduğu nakidi gayrimenkul teminatı göstererek veriyoruz

iletişime geçiniz

ipotekli nakit ile ilgili aramalar

ipotek karşılığı nakit

ipotek karşılığı nakit para

ipotekle nakit verilir

ipotekle para verenler

ipotek para veren banker

Önemli Not :
BU SİTE SADECE BİLGİLENDİRME VE REKLAM AMAÇLIDIR. PARASAL HİZMET VERMEYE YETKİLİ DEĞİLDİR. Firmamız yasal kredi çıkartmaya çalışan bir finans şirketidir,bankadaki kurallar, şartlar geçerlidir. senetle para verilmez, gecikmesi olan, takibi avukatlık olana kredi çıkartılmaz, önden para istenilmez olma veya olabilme imkanı olan kişilere kredi hizmeti verilir iletişimdem ulaşınız…
Siteden yorum yazan, arayan, mail atan önden para isteyen yada krediniz hazır diyenlere itibar etmeyin kesinlikle para göndermeyiniz.Her oto al sat, emlak alsat, kredi danışmanlığında her hizmetimizde  firmamız fatura kesmek zorundadır.
Firmamız ile herhangi bağlantısı ve yasal sorumluluğu yoktur , paylaşımlar tüm bankaların ve kuruluşların paylaşımlarıdır.Bankalardan  kendiniz veya kuruluşlara kendiniz başvuru yapmalısınız, firmamız sadece danışmanlık hizmeti verir bankalarla ve kuruluşlarla bağımız yoktur.
Firmamız finansal hizmetleri aracılık ve danışmanlık hizmeti vererek sizlere yardımcı olmaktadır.
syg.

kredimbenim hakkında

Firmamız 2015 yılında kurulmuştur. Finans / emlak / oto ve e ticaret danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Ana şubemiz tuzla'da olup şişli - kadıköy- alibeyköy- beylikdüzü hizmetler sağlamaktayız. firmamıza 0850 969 72 12 ve 0533 924 20 76 nolu numaralardan ulaşabilirsiniz. kredimbenim finansal hizmetler olarak '' kredimbenim '' markası altında kredi danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bankadan Kredimi Alamıyorsunuz ! Gayrimenkul Rehinli Paranız Hazır için 1 cevap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir